Opendi Stadtbranchenbuch
SAF ÇELİK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.
Ücretsiz kaydet
Load map

SAF ÇELİK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis mobilyalari NİZİP

1 Sonuçlar
Adres
Nizip Organize Sanayi Bölgesi 5.Cadde No Map
Place
27700  Route NİZİP
Adres
Nizip Organize Sanayi Bölgesi 5.Cadde No, 27700 NİZİP
Landline
(0342) 517 12 55
Open today
E-posta
info@safceliksanayi.com.tr
Website

Tanım

1964 'ten bu yana üretim yapan kuruluşumuz kalitesini hiç değiştirmeden ufkunu genişleterek modern çağın bize getirdiklerini teknoloji ile birleştirerek müşterilerine sunmaktadır. Yılların tecrübesiyle bürolarınıza ve çalışma ortamlarınıza sağlıklı ve estetik büro mobilyaları aksesuar ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özenle üretim yapmaktadır. Saf çelik ailesi olarak siz müşterilerimize estetik, ergonomik ve alternatifli modeller sunarak ofis yaşamınıza renk katmak en büyük hedefimizdir. İstikrarlı büyümeyi amaçlayan kuruluşumuz ,bu amacına ulaşmak için tüm çalışanlarla birlikte oluşturduğu “Takım Ruhuyla” çalışma ortamını kaliteli üretimle birleştirmiştir. Kuruluşumuz kaliteyi ; yaşantının her alanında yayarak, onu sürekli geliştirmek, kendisine,müşterisine,çevreye saygılı ve ortak çıkarlarını koruma doğrultusundaki çalışmalarını devam ettirmektedir.

SAF ÇELİK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ., bölgesinde Nizip Organize Sanayi Bölgesi 5.Cadde No yer almaktadır . Biz bu hizmetleri sunuyoruz: Ofis mobilyalari . NİZİP, 1 diğer Ofis mobilyalari vardır. Bir bakış burada bulabilirsiniz.

Değerlendirmeler

1 Sonuçlar , ortalama 5 Stars
  • yakup kandemir
    yazdı

    (5) çok güzel

    VALA ÇOK GÜZELDİ İŞ DİSİPLİGİ ÇOK ÜST DÜZEYDE BİR İŞLER VAR. ÇALIŞANLARİ ÇOK CANA YAKIN YİNE GİDERSEM YİNE ZİYARET EDERİM

SAF ÇELİK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. için yorum

Give stars

Açılış saatleri

More Ofis mobilyalari in your neighborhood

Eskisehir
Istanbul
Eskisehir
Istanbul
Istanbul
80340 Istanbul
Istanbul

Kategoriler

Ofis mobilyalari